Call of Duty Mobile Grafikleri Ortaya Çıktı

Kısa bir süre sonra mobil platformlara gelecek olan Call of Duty Mobile oyununun grafikleri ortaya çıktı. İlte Call of Duty Mobile’ın heyecan verici görüntüleri. 

Sevilen oyun serisi Call of Duty’nin merakla beklenen mobil oyunu Call of Duty Mobile geçtiğimiz yıl duyurulmuştu. Oyunun yapımcıları olan Activision ve Tencent oyunun 1 Ekim tarihindeçıkacağını duyurdu. Call of Duty severlerin ve pek çok kişinin merakla beklediği yapımın heyecan verici görselleri paylaşıldı. 

Call of Duty severlerin Call of Duty oyunlarında sevdiği karakterlerin ve haritaların bulunacağı Call of Duty Mobile oyunu grafikleri muazzam görünüyor. Son zamanlara damgasını vuran Battle Royale oyun türünü de içerisinde barındıracak olan Call of Duty Mobile oyununda oyuncular tekli ya da ekipli olarak çeşitli oyun modlarını oynayabilecek. 

1 Ekim tarihinde çıkacak olan Call of Duty Mobile oyunu hakkında açıklama yapan Mobile at Activision başkan yardımcısı Chris Plummer şu açıklamalarda bulundu. 

Call of Duty hayranlarının başarıyla deneyimlediği birinci şahıs aksiyon deneyimini ve Call of Duty tecrübesini mobile getiriyoruz. Call of Duty’nin sevilen haritalarından olan Crash ve Crossfire gibi Modern Warfare haritaları da Call of Duty Mobile oyunda yer alacak. Call of Duty Mobile ile ilgili yaptığımız testler ve betalar sonucunda aldığımız geri bildirimler oyun deneyimini geliştirmemize yardımcı oldu. Call of Duty Mobile oyununu 1 Ekim tarihinden itibaren App Store ve Google Play Store’dan indirebileceksiniz. 

İlişkili Yazılar