Instagram Snapchat Benzeri Threads Uygulamasını Duyurdu

Popüler sosyal medya uygulaması Instagram Snapchat rakibi Threads uygulamasını duyurdu. 

Sosyal medya devi Facebook’un sahibi olduğu popüler sosyal medya uygulaması Instagram yeni uygulaması olan Threads uygulamasını duyurdu. Instagram’ın iOS ve Android platformu için duyurduğu yeni uygulaması Instagram tabanlı çalışıyor ve yakın arkadaşlarla iletişime odaklanıyor. 

Sade arayüzüyle dikkat çeken Threads uygulaması Snapchat benzeri bir işleyişe sahip. Özel hikaye yapısına sahip olan uygulama ile birlikte kullanıcılar yakın arkadaşlarına özel mesajlar gönderip hikayeler paylaşabilecek. 

Kameraya doğrudan erişecek olan uygulama konum paylaşım özelliğini de kullanacak. Threads uygulaması hakkında Facebook tarafından yapılan açıklama ise şöyle ;

Yakın arkadaşlarınızla iletişimde kalabilmeniz için yeni uygulamamız Threads karşınızda. Yeni uygulama ile birlikte fotoğraflarınız, videolarınız ve hikayelerinizi uygulama üzerinden yakını arkadaşlarınızla kolayca paylaşabileceksiniz. Yakın arkadaşlarınızdan gelen mesajlar artık Instagram yerine Threads uygulamasında görünecek. Gönderilen mesajlara Instagram uygulamasından da erişim sağlanabilecek. 

Instagram Threads Başarılı Olabilir Mi ? 

Özellikle gençlerin kullandığı Instagram kullanıcılarının uygulamayı yakın çevresi için kullandığını düşündüğümüzde Instagram Threads uygulamasının başarılı olabileceğini söyleyebiliriz. Kullanması tamamen ücretsiz olarak uygulanın Android sürümünü bu linkte tıklayarak Google Play Store’dan indirebilir iOS sürümünü ise bu linke tıklayarak App Store üzerinden indirebilirsiniz. 

İlişkili Yazılar