Müzik Severlere TIDAL Müjdesi

Yüksek kaliteli müzik dinlemek isteyenler için iyi haberimiz var, 4 ay TIDAL üyeliği çok ucuz. Spotify ve Apple Music çevrimiçi müzik pazarı TIDAL kadar öne çıkmıyor, çok güzel bir kampanya gündemde. Bu kampanya sayesinde, hizmetin 4 aylık aboneliği yalnızca 1,99 £ ‘dur.

TIDAL’a daha önce kullanmadıysanız, bu inanılmaz fiyata, doğrudan platforma abone olabilirsiniz. Türkiye’de bulunan kredi kartlarıyla zorlanmadan edinebilirsiniz. Aylık abonelik bittikten 4 ay sonra, TIDAL ve güzel görünümler için mükemmel ses kalitesi sağlayan 19.99 TL’ye yükselecek. TİDAL’in rakiplerinden en büyük farkı, mümkün olan en yüksek ses kalitesini vermesidir. Bu şekilde, müzik tutkunları favoriler arasında, özellikle de hizmetten çok memnun olan yüksek kaliteli kulaklıklara sahip olanlar arasında.

TIDAL’ın ve Apple Music’in kaç abonesi var?

Spotify’ın dünya çapında “ücretli” abone sayısı son zamanlarda duyduğumuz gibi 100 milyonu aştı. Ücretsiz abone olan 217 milyon aboneye ulaşan platform inanılmaz bir noktada. Son zamanlarda duyduğumuz gibi, rakip Apple müziğinin toplam 60 milyon ücretli abonesi var. Bu sitenin içeriği ve ilgili sayfalar; kütüğün yazılı izni olmadan tamamen veya kısmen kullanılamaz, çoğaltılamaz veya değiştirilemez.

İlişkili Yazılar