Islak Bank Sorununa Son

The Rolling Bench ile artık ıslak ya da kirli banklara oturmak zorunda değilsiniz.

Parkta yürüyüşe çıktınız ve bir anda yağmur yağmaya başladı ama siz yağmur dindikten sonra yağmurun keyfini çıkarmak ve toprak kokusunu hissetmek istiyorsunuz. Bir de baktınız ki parktaki  bütün banklar ıslak ve oturmanızın imkanı yok.  Ya da oturmak için  yanına gittiğiniz bankın  üzerine bir şeyler dökülmüş veya kirletilmiş.  Böyle bir durumda moralinin bozulmasına ve geri dönmenize artık gerek yok. The Rolling Bench sistemi ile parkta veya herhangi bir yerde oturmak için koyulmuş olan banklar ile alakalı böyle bir sıkıntı yaşadığınızda hemen çözüm bulmanız mümkün.

The Rolling Bench adı verilen sistemi ile bankların yan tarafında  bulunan kolu çevirerek bankın diğer tarafını çevirmeniz ve bu yüzey oturmanız oldukça kolay bir şekilde gerçekleşiyor.  Gayet basit olan ve hemen hemen her yetişkin grubu tarafından kolaylıkla yapılabilecek bu işlem için yapmanız gereken tek şey  bankın  yan yüzeyinde bulunan kolu çevirmek ve bankın  temiz ve kuru  tarafına oturmak.

Herkes mutlaka parklara dinlenmek için gitmektedir. En azından kendisi için olmasa bile çocuğunu götürmek için  parklarda oturmaktadır. Çok basit bir şey gibi gözükse de aslında oldukça insanlar için kullanışlı bir icat olan The Rolling Bench icadı ile tüm dünyada yaygınlaşması insanlık adına  oldukça büyük bir gelişme olacaktır.

İlişkili Yazılar