Hamak Ve Jakuzi Keyfi Bir Arada

Keyfine düşkün bir millet olduğumuz su götürmez bir gerçek fakat bazı keyifli şeyleri yapmak yüksek maliyetler getirebiliyor. Hamak keyfi yapmayı sevenler ve jakuzinin yüksek maliyeti sebebiyle evlerinde jakuzi olmayan kişiler Hydro Hammock adlı icat ile bambaşka bir deneyime sahip oluyorlar. Hydro Hammock yani  su hamağı adı verilen bu icat sayesinde hamak keyfi ve jakuzi keyfini bir arada yaşayabilirsiniz. Üstelik özel dizaynı ile bu ürünü  kolay bir şekilde kamp alanlarında da kullanabilirsiniz.

Hydro Hammock adlı ürün az karbonlu kumaştan üretilmiş olmakla beraber hamak şeklinde bağlanarak iki yetişkin insanın içine gireceği büyüklükte olmasının yanı sıra 50 galon miktarında suyu da  rahatlıkla taşıyabiliyor.  Üstelik Hava durumuna göre ister sıcak su ister soğuk su ile de kullanımı mümkün olan Hydro Hammock bazı kesimler tarafından  kullanışlı bulunmasa da bu ürün yine de birçok kişi tarafından oldukça kullanışlı bir ürün olarak  düşünülüyor ve  kullanılması planlanıyor.

Tasarı aşamasında iken kitle fon sitesi olarak bilinen Kickstarter üzerinden başlatılmış olan finansman kampanyasında oldukça büyük bir başarıya ulaşan ve gördüğü ilgi üzerine  yakın zamanda piyasaya sürülmesi beklenen ürün kamp alanlarının vazgeçilmez ekipmanlarından biri olmaya aday. Umarım bu ürün tutar ve bizler de hamak ve jakuzi keyfini Hydro Hammock ile  bir arada yaşayabiliriz.

İlişkili Yazılar