İnstagram Siyah Mod

Instagram iOS veya Android Instagram 10 13. işletim sistemi üzerinden ayarlanabilir doğrudan Bu özellik ile güncel işletim sistemi ihtiyaçlarının sürümünü kullanmak için bir gece modu bulunuyor. Hayatımızın tanıtımıyla karanlık modunu özellikleri, karanlık moduyla beyaz açmak istediğiniz ve gözünüzü alan bir bir renk olduğu için siyah renkte olması hem göz sağlığı açısından hemde görüntü olarak Instagram üzerinde etkisi olacaktır.

IOS 13 NASIL KARANLIĞIN SİZİN CİHAZ MODU NASIL KULLANILIR?

Menü -Ayarlara git

Tap ekran ve parlaklık seçimi

Menüde Sunulan, “Karanlık Modu seçin.

Koyu Modu açmak veya Kontrol Merkezi’nden kapalı cihazınızın sağ üst köşesinden aşağı çekin ve parlaklık kontrolü elinde tutmak istediğiniz açık veya kapalı yaptıktan sonra, ” Karanlık Modu Günbatımı Koyu Modu veya set otomatik belirli bir zaman sonra Ayarlar> seçeneğini otomatik ekran ve parlaklık gidin. Zamanlamasını ayarlamak için ‘Karanlık Modu’ tuşuna basarak seçimi yaptıktan sonra kullanabilirsiniz.

ANDROİD’TE İNSTAGRAM KARANLIK MODU NASIL KULLANILIR?

Google Play Store, özellikle, Instagram’ı ve dokunma bulunmasıyla sayfasında, post “Katıl” butonuna beta sürümünü katılmak görebilirsiniz.

-Sonra, işlem menüsüne “uygulamalar ve oyunlar gidin” tekrarlayın düğmesi “Install” Instagram’ı bulabilirsiniz.

Gece modu veya koyu modunu kullanarak

-Benim telefonum, metin aramasından ana ayarlar menüsüne gidin. Dönüş gece modu ayarlarının dışında, uygulamayı açın ve karanlık modu Instagram kullanabilirsiniz.

Koyu tema Android sistemi, kullanıcı arayüzü ve cihazınızda çalışan uygulamalarda kullanılabilir. Renkler video gibi, medyada değişmeyecektir.

Renk in sürüm renk değişimi değeri. Örneğin, beyaz bir ekranda siyah metin siyah bir ekranda beyaz metin haline gelir. Bu renk aynı zamanda ortam ters uygulanabilir ve renk kalitesi veya okunabilirlik sorunları ortaya çıkabilir. Android veya 9’a eski bir sürümünü kullanıyorsanız: bir kez sadece, bu ayarların birini kullanabilirsiniz.

İlişkili Yazılar