Instagram Güncellemesi Yöntemleri

Sosyal medya uygulamalarında kullanıcıların çoğunluğu teklif ile sosyal medya da yaşanan güzel anları paylaşmak için fırsat ile Instagram öne çıkan platformdur. Ama bugün daha da bu objektif ölçmek gerek. Tek bir resim veya video paylaşım uygulaması işlevselliğini ticari amaçlarla birçok kullanımı vardır.

Güzel özelliklere sahip gelip övgü almaya devam eden Instagram ğer güncellemeleri diğer yeniliklerle her gün bir yenisiyle buluşuyor. Uygulama hataları verir veya güncelleme size yeni özellikler geliyorsa yapmanız gereken tek şey uygulamaları halinde genellikle Android veya iOS cihazlar da kullanılacaktır.

Instagram Android güncellemesi Nasıl Yapılır?

Uygulamalar Android cihazınızda yüklü ve Google Play üzerinden yapabilirsiniz. Play Store, üzerinden pratik uygulamalar bu talebin bir kısmını görebilirsiniz sol üst köşede güncellemeler kısmından şekilde, android cihazınızdaki tüm oyunlar ve uygulamaları güncelleyebilirsiniz. Arama kısmına da giderek Play Store’u veya Instagram uygulama mağazasına gidip son sürümünü güncelle işlemi tamamlandıktan sonra Instagram yeni özelliklerini kullanabilirsiniz.

Windows İçin Instagram Güncelleme Nasıl Yapılır?

Windows işletim sistemlerinde bulunan bilgisayarlarda, Instagram ile basit bir şekilde Microsoft Store düğmesinin Mağaza> Güncelleme uygulamaları Güncellemenizi yapabilirsiniz.

İlişkili Yazılar