Hadi Yılbaşında Para Dağıtıyor

Türkiye’nin ilk canlı mobil bilgi yarışma uygulaması Hadi, yılbaşı gecesi 2019’da veda konsepti ile birlikte rekor özel ödül dağıtacak. Hadi, 31 Aralık saat 20.30’da “hadi, kontrol altındasınız” mobil yarışma konsepti ile interaktif bir boyut katacak.

Hadi ev sahiplerinden Cem Avinayim, 31 Aralık akşamı gerçekleşecek Yarışmada kendisini uzun zamandır seven Banu ile yeni bir aşka doğru ilerleyebilmek için uğraşacak. Başarılı olup olmayacağı tamamen kullanıcı seçimine bağlı olacak. Bir yandan Cem’in giyeceği kıyafetlere, hazırlaması gereken sürprizlere cevapları ile yön verirken öte yandan da rakipleri ile amansız bir bilgi yarışmasında büyük ödülü kapmak için mücadele edecek.

İnteraktif bir konseptle kullanıcılarını yeni bir deneyime davet eden Hadi, yarışmacıların diğer sürprizlerin bir parçası olmasını bekliyor. Birincisi, oyunda yarışan Hadiciler’e toplam 500 bin TL ödül dağıtılacak. Buna ek olarak, 50.000 oyuncu iki aylık ücretsiz BeIN Connect aboneliği alacak.

Hadi Yeni Yıl arifesinde sunacağı ücretsiz BeIN Connect aboneliği ile platformdaki tüm içeriğe erişebileceksiniz. Hem iOS hem de Android’le Hadi’ye katılmak mümkün.

İlişkili Yazılar