Boomerang’a Yeni Araçlar Geliyor

İnstagram, bir süredir Boomerang için konuşulan yeniliklerden bazılarını uygulamaya başlamış gibi görünüyor. Sosyal ağ, merakla beklenen yaratıcı düzenleme araçlarını Boomerang’a ekledi. Bu araçlar arasında öne çıkan araç ise kısaltma aracı.

Telefonların video editörleri için kısayol özelliği gibi, instagram’ın yeni aracı da kullanıcıların döngü hareketinin nereden başlayabileceğine ve bitebileceğine karar vermelerini sağlar. Bu nedenle, kullanıcıların en iyi bumerang’ı yakalamak için tekrar tekrar oturum açmaları gerekmez.

Ne instagram hakkında yeni üç farklı özel efektler içerir. Bu etkiler slomo, Echo ve Duo isimlerini taşır. Slomoda video yarı hızda oynar. Echo’da, videodaki nesnenin etrafına hareketli ve bulanık bir işaret eklenir. ikili olarak, video izleyicilere kusurlu olarak sunulur.

İnstagram, bumerang efektleriyle rakiplerine ayak uyduruyor
İnstagram tekliflerinin etkilerinin tamamen yeni olmadığı unutulmamalıdır. Snapchat, 2015’ten beri bu etkilerden bazılarını sunuyor. TikTok, kullanıcılarına kendi efekt kütüphanesini sunuyor.

Bununla birlikte, yeni etkiler, Uzun değişmeyen yapısında bumerang kullanmaktan bıkmış olanlar için yeni bir motivasyon kaynağıdır. Yeni araçlar zaten kullanıcılarla tanışmaya başlıyor.

İlişkili Yazılar