Twitter Herkesi Şaşırtacak Yeni Konu Başlığı Özelliği İle Geliyor!

Twitter her zaman yeni güncelleme ile karşımıza çıkan bir platform. Bu yüzden de ülkemizde ve dünyada en etkili platformlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Kalitenin ve beklentinin kişisel olarak değişmesi, sosyal medyanın da günden güne kendini yenilemesi anlamına geliyor. Peki ama Twitter’da durum nedir? Gelin birlikte bakalım.

Twitter geçtiğimiz dönemlerde başladığı yenileme ve beklentileri değiştirme sürecine bu sefer de konu başlığı özelliği ile devam ediyor. İnsanların keyif alacağı ve bu süreçlerde de gerçekten önem arz edecek olan her şeyi kendine has bir yapıda büyütüyor. Bu yüzden size dair üretilen ve sizin için ortaya çıkarılan aşamaları ve yenilikleri karşınıza çıkarıyor. Güzel ve ayrıntılı bir hizmet ve fırsat ile gelen Twitter, bu kez biraz da olsa şaşırtıyor insanları.

Twitter konu başlığı özelliği nedir?

Aşağıda gördüğünüz özellik, Twitter tarafından duyurulan bir konu başlığı özelliğidir. Zaman tünelinde ve arama sonuçlarında doğrudan çıkabilecek olan konu başlığı güncellemesi ile artık pek çok ilgi alanınıza giren konuyu doğrudan takip edebileceksiniz.

İnsanların bu konuları öğrenmesi, sizleri takip etmesi ve isteklerinize net cevaplar vermesi de bu şekilde bir yenilik oluşturacak.

Konu başlıkları özelliği neleri içeriyor? Karşımıza çıkacak olan detayları maddeler halinde görelim isterseniz.

  • Arama bazlı olarak takip ettiğiniz konular zaman tünelinizde görülebilecek. Yani takip ettiğiniz her şeyi görebileceksiniz.
  • Aradığınız bir arama sonucunu takip edebileceksiniz.
  • Bir konu başlığını takip ettiğinizde o konuyla ilgili her şey zaman tünelinize düşecek.
  • Menüden ya da ayarlardan, zaman tünelinden doğrudan takip ettiğiniz konuları görebileceksiniz.

İlişkili Yazılar