Google Sürpriz Bir Şekilde Samsung Etkinliğine Gidiyor!

Samsung yeni Galaxy ailesine katacağı cihazları tanıtmak için unbacked etkinliği yapıyor ve Galaxy Z Flip’i duyuracaklar.

Burada bu duyurular ile birlikte yeni teknolojilere dair de aktif bir çalışma yapacak. Bu duruma dahil olan markalardan biri de Google oldu. Duyuruyu Android’in resmi sitesinden yapan Google, Samsung’un etkinliğine katılacak gibi görünüyor.

Bugüne kadar Samsung Galaxy S20 ailesi ve Galaxy Z Flip hakkında birçok haber görmüş ve sizlerle paylaşmış olmamıza rağmen etkinlikte sürpriz bir isim olacağı da bugün öğrenildi. Üstelik bu sürpriz isim bir iddiayla ortaya çıkmadı, ismin kendisinden bir duyuru geldi: Google.

İşte o duyuru:

Unpacked etkinliğinde yapılacak olan çalışmalar daha önce Google hiç katılmadığı için bilinmiyordu. Ama Samsung ile ortaklaşa çalışan Google, bu konuya dair de aktif bir duyuru yapacak gibi görünüyor. Kimse bilmese de konuya dair geniş bir çalışma yapılacağını söyleyebiliriz.

GSMArena’nın bir haberine göre Google, Samsung’un UNPACKED etkinliğinde yeni Galaxy telefonları için Google Duo desteğini tanıtacak. Bu konuda Güney Kore basınında da Samsung’un videolu mesaj üzerinde bazı çalışmalar yaptığına dair haberler bulunuyor. Belki de Google ve Samsung, Google Duo’nun kullanılabilirliğini artıracak bir ortaklık içerisindedir.

Bakalım nasıl bir etkinlik duyurusu olacak ve insanlar için ne gibi bir çalışma oluşturulacak? Markalara dair gelişimi ve fırsatları da organize edecek şekilde kullanmanız için sizler de zaman kaybetmeyin ve her bir ayrıntıyı kendinize göre kullanmaya devam edin.

İlişkili Yazılar