Instagram’da Ne Kadar Etkileşim Kurduğunuzu Gösteren Özellik!

Etkileşim konusunda önemli bir filtreleme sistemine sahip olan Instagram, kendine has bir çalışma ile yine karşımıza çıkıyor.

En az ve en çok etkileşim kurduğunuz hesaplara kolaylıkla ulaşabileceğiniz bu yeni güncelleme, pek çok kişiye artı sağlayacak. Pek çok kolay yöntem ile kullanabileceğiniz bu özellik, aslında kişisel olarak da beklentinizi değiştiriyor. Tek yapmanız gereken profesyonel bir çalışma üretmeniz olacaktır. Daha rahat ve daha estetik bir dilde hizmet veren ve aşama aşama ilerleyen bu çözümler için tek yapmanız gereken ayralara girmeniz olacaktır.

Instagram’a gelen yeni özellik sayesinde yalnızca en çok etkileşim kurulan hesapları değil, aynı zamanda en az etkileşime girilen hesapları da görebiliyorsunuz. Sosyal medyada çok fazla verinin paylaşıldığı günümüzde takip edilen kişileri de kontrolde tutmak çok önemli gözüküyor. Bu özelliğe ulaşmak için profilinizde yer alan “takip” kısmına tıklamanız yeterli.

İşte yeni özelliğe dair duyuru:

Aktif sosyal medya uygulaması olan Instagram ortalama 1 Milyardan fazla kullanıcıya sahip ve bu sayede ürettiği ürünleri ve hizmetleri de buna göre ön plana çıkarıyor. Bu konuya dair daha farklı ve aktif bir çalışma ile gelen güncellemeleri de bekliyoruz. Detyalı bir çalışma ve profesyonel bir çözüm için sizler de zaman kaybetmeyin ve sitemizi takip etmeye devam edin. Yeni güncellemelerle karşınızda olacağız.

İlişkili Yazılar