Nokia Yeni Akıllı Saat Geliştiriyor!

Nokia ile ilgili olarak ön plana çıkarılacak pek çok ürün var. İnsanların ilgisini en iyi şekilde çekecek olan ve yakından da keyif almamızı sağlayacak olan bu ürün, akıllı saat olarak karşımıza çıkıyor ve pek çok kişi için ön plana çözüm sağlıyor.

Üretimi ile ilgili olarak yapılacak olan MWC 2020 fuarında ortaya çıkarılan bu tanıtımlar, herkes için farklı bir çalışma yapıyor. HMD Global olarak sunulan bu ürün, Nokia ile ilgili olarak sunuluyor ve sadece akıllı telefon piyasaları ile ilgili olarak karşımızda yer alıyor.

Nokia daha önce akıllı saat, mini yazıcı, projektör ve güç bankası gibi ürünler üretmişti. Bu ürünlerden hemen sonra ön plana çıkarılan yeni bir çalışma ve beklenti bulunuyor. Aslında akıllı saat konusunda daimi bir yenilik sunmayı vaat eden bu ürün, kişisel olarak da beklentilerin tamamını büyütüyor ve ön plana çıkarıyor.

23 Şubatta karşımızda olabilir!

Ürün 23 Şubat tarihinde İspanya’nın Katalonya kentinde tanıtılabilir ve direkt satışa çıkarılabilir. Bu yüzden beklentilere dair cevap veren herkes için çözüm üzerinde bir yenilik organize ediliyor. Bakalım bu saat ile ilgili Nokia nasıl bir çalışma üretecek.

İlişkili Yazılar