Xiaomi Otomatik Bir Macun Makinesi Yaptı!

Diş macunları için önemli bir ürün üreten Xiaomi, yeni ürünü ile oldukça size uygun bir çalışma ürettiğini iddia ediyor. 

Xiaomi geçtiğimiz günlerde yeni bir ürün duyurdu. Bu ürün hem ev kullanımına yenilikçi bir destek getiriyor, hem de banyo ürünleri arasında yer alıyor. Aşama aşama sunulan bu ürüne dair farklı bir seçenek sizleri bekliyor.

Diş macununu yayarken, diş fırçasını dezenfekte etmek için UV kullanabilen Smartknow otomatik diş macunu makinesinden bahsediyoruz. Smartknow otomatik diş macunu makinesi, diş fırçasının yakınlığını tespit etmek için kızılötesi sensörler kullanıyor.

Kaliteli bir çalışma ile ilgili olarak ön plana çıkan bu ürün, tamamen temiz bir kullanım sağlayacak. Niyeti bu yönde olduğu için de kolaylıkla kullanabiliyor ve ön plana çıkarabiliyoruz. Birini tespit ederken, belirli bir miktarda diş macunu sıkıyor. Bu sırada, ortaya yerleştirilen bir diş fırçasının başını dezenfekte etmek için UV kullanıyor.

Otomatik dağıtma sistemi çok sevilecek!

Ürünle ilgili olarak otomatik dağıtma sistemi de ürün için detaylı bir çalışma sağlıyor. Herkes için farklı ve aşama aşama değişen bu macun ürünü için, detayların ve farklı yaklaşımların üzerinde yer alan seçenekleri kullanabilir ve inceleyebilirsiniz. Basit bir tasarım benimseyen bu ürün, herkes için beklentilere dair bir seçenek ve yenilik üretiyor. Zaman kaybetmeyin ve sizler de kendinize göre bir seçenek ve fırsat üretmeye devam edin.

İlişkili Yazılar