Her Öğrenciye Aylık 3GB İnternet Geliyor!

Milli Eğitim bakanlığı tarafından yapılan çalışmalarda, öğrencileri yakından ilgilendirecek bir yeni duyuru ve bilgiseli sunuldu.
Bu çalışmalara göre organize edilecek olan bütün seçimleri ve beklentileri kendinize göre organize edebilirsiniz. İnternet konusunda pilot çalışmalar ile birlikte çok daha fazla geniş kitlelere ulaşılacağını dile getiren MEB çalışmaları, güncel olarak seçenekleri de kaşrımıza online olarak çıkarmaya hazırlanıyor.
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, tüm öğrencileri yakından ilgilendiren bir müjde paylaştı. Türkiye’deki her bir öğrenciye bütün operatörlerden aylık 3 GB ücretsiz internet sunulacağını açıklayan Selçuk, bu konuda pilot çalışmalar gerçekleştirdiklerini söyledi.

Ankara’da düzenlenen Yenilenen Eğitim Bilişim Ağı (EBA) ve Akademik Destek Tanıtım Programı’nda konuşan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, her bir öğrenciye, bütün operatörlerden aylık 3 GB ücretsiz internet imkanı sunulacağını duyurdu. Projeyi pilot çalışmalarda denediklerini ifade eden Selçuk, Türkiye’de tüm öğrencilerin bu hizmetten yararlanabileceğini belirtti.

İlişkili Yazılar