Microsoft Office Uygulamalarının Mobil Arayüzlerini Güncelledi!

Mobil platformlar ile ilgili çalışma yapacağını söyleyen Microsoft, bir süre önce mobil ara yüz konusunda tartışmalar yaratmıştı ve bütün ara yüzü değiştireceğini söylemişti. ABD merkezli teknoloji devi Microsoft’un kullanıcılara sunduğu hizmetlerden bir tanesi de “Office”. Tüketiciler, Microsoft’un Office uygulamaları aracılığıyla onlarca belge düzenleyebiliyor ve çeşitli hesaplamalar yapabiliyorlar. Yıllar önce piyasaya sürüldüğünde sadece PC platformu için kullanılabilen Office uygulamaları, günümüzde akıllı telefonlar üzerinden de kullanılabiliyor.

Microsoft Office

Bu durum da haliyle beklentileri ön plana çıkaracak bir seçenek oluşturdu diyebiliriz. Daha farklı ve aktif bir çalışma ile sizler de kendinize göre çözümlerin tamamını inceleyebilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Bu yüzden zaman kaybetmeyin ve seçeneklerin tamamında yer alan çözümleri kolaylıkla inceleyin. Akıllı telefonlar için çıkarılan bu veritabanı ve ara yüz güncelleme işlemleri pek çok kişiyi ön plana çıkardığı için de insanlar kendine has bir çözüm arıyor. Bu aşamalar hepimizi yoruyor ve daha fazla, daha farklı ve daha beklenti odaklı bir seçim yapmış oluyoruz. Bizim için değişimi çok daha farklı ve yoğun bir dilde ön plana çıkarmak önemli oluyor bir yerden sonra.

Office

Apple ve Android için üretilen bu yeni güncelleme, ara yüzlerin daha farklı bir hale geleceğini gösteriyor. Bu konuda radikal değişimler yapan Microsoft, bakalım kitlesine nasıl yaklaşacak ve ne şekilde bir değişim ve farkındalık yaratmış olacak. Herkes için değişimin ve beklentinin adına ulaşabilir ve kendinizi de bu süreçlerde ortaya çıkarabilirsiniz.

İlişkili Yazılar