Snapchat Yeni Tasarımı İle Dikkatleri Çekiyor!

Geliştiricilere yeni tasarımı ile seslenen SnapChat, kendine has bir ilgi yaratmanın peşinde ve bu yüzden de süreçler çok daha farklı bir dilde ortaya çıkarılıyor. Snapchat artık 5 bölüme ayrılıyor ve çok daha farklı bir gezinti çubuğu geliyor karşımıza. Yeni bir deneyim oluşturmak isteyen uygulama, özellikle kendine has bir kullanıcı deneyimi oluşturmak istiyor.

Snapchat

Bir dönemin belki de en çok sevilen uygulamalarından olan SnapChat, kendine has bir tarzda ilerlemekte. Bu aşamalar aslında kullanıcı kitlesini geri kazanmak üzerine kurulu bir aşama oluyor. Çünkü bildiğiniz gibi SnapChat, insanların daha farklı ve daha etkili kullanımını istiyor. Daha önce 1 günlük hikaye özelliğini başlatan SnapChat, özelliklerinin Instagram ve diğer uygulamalar tarafından kopyalanması ile birlikte büyük bir kullanıcı kaybına ulaşmıştı ve bu durum da herkes için beklenti oluşturuyor idi.

Snapchat

Uygulamaya olan ilgiyi daha da artırmak isteyen Snapchat, kendisi için de değişmez bir yenilik ve farklı bir aşama oluşturuyor. Bireysel bir kullanım ve yenilikçi bir tarz ile birlikte ortaya çıkarılan bu süreçler herkes için değişken ve yoğun bir kırılma yaratıyor. Bakalım yeni arayüz neler sunacak ve nasıl bir güç kazandıracak.

İlişkili Yazılar