Spotify Kids Çocuklara Özel Olarak Çıkıyor!

Popüler uygulama olan Spotify, oldukça önemli bir çalışma ile karşımıza çıkıyor ve beklentilere de özverili bir yaklaşım oluşturuyor. Haliyle çocukların tarzına göre müziklerin listeleneceği bu uygulama, çok daha eğlenceli bir görsel ile karşımıza gelecek gibi görünüyor.  Söz konusu bu uygulama çocuklara çok daha eğlenceli ve güçlü bir kullanım sağlıyor. Sizler de kendinize göre organizasyon yapabilir ve çalışmalarınızı da buradan ilerletebilirsiniz.

çocuklar için spotify güvenli kids müzik uygulama

Dünyanın dört bir yanında milyonlarca kullanıcının kolay bir şekilde müzik dinlemesini sağlayan Spotify, 50 milyondan fazla şarkıyı bünyesinde bulunduruyor. Haliyle de insanların beklentisi bu uygulamalara olan çalışmalar ile ön plana çıkarılıyor. Bu da herkes için değişimi ve gelişimi organize ediyor.

Hem çözümler hem de ihtiyaçlar tamamen değişmiş oluyor. Onlarca türde şarkıyı abonelerine ücretsiz olarak sunan uygulama, podcast ve benzeri müzik dışı içerikleri de bunlara dâhil ediyor.

Farklı dil, tür, tema ve fikre bağlı bu kadar içerik, yetişkinler için bir sorun yaratmasa da bazı ebeveynler çocuklarının Spotify kullanırken her şeye erişebilmesini uygun bulmuyor.

İlişkili Yazılar