Güncel Google Chrome Herkesi Mutlu Edecek!

Özellikle kendine has bir takipçisi ve kullanıcı kitlesine sahip olan Google, kendine has bir yapıda ilerliyor ve kişisel beklentileri de bu amaçlarla organize etmeye devam ediyor. Google Chrome, son sürümünde kullanıcı deneyimini üst düzeye çıkarmayı planlıyor. Chrome 81 sürümünde artırılmış gerçekliği ve NFC’yi daha fazla kullanıcı kullanabilecek. NFC, özellikle kredi kartı olmadan ödeme işlemi yapma konusunda sıkça tercih ediliyor.

Hızlı ve bilinçli bir kullanım için gayet etkin bir çalışma üreten Google, popüler tarayıcısı Chrome’un son sürümünde yenilikçi teknolojileri daha erişebilir hâle getirmeye çalışıyor. İnternet devi Google; tüm bu değişiklikleri Chrome 81 sürümünde kullanıma sunacak. Bu sürüm de pek çok kişi için gayet keyifli ve pratik bir çalışma sağlıyor.

nfc

Android, Linux, macOS ve Windows için yayınlanan Chrome 81 betası kullanıcıların yüzünü güldürecek özelliklerle gelecek. Yeni sürüm, artırılmış gerçekliği daha iyi sunabilmek için WebXR desteği getiriyor. Böylece kullanıcılar, başka uygulamaya ihtiyaç duymadan artırılmış gerçekliğe ulaşabilecekler.

Giyilebilir ekipmanlarla uyumlu hale gelecek olan NFC teknolojisi artık Chrome ile birlikte sunulacak diyebiliriz. Kullanıcılarına büyük kolaylık sunacak olan bu hizmet, teknolojik konularda da etkin bir dil sağlayacak diyebiliriz.

İlişkili Yazılar