Galaxy Fold 2’den Gömülü Kamera Hamlesi!

Katlanabilir telefonlar konusunda kendine has bir yapıda çalışmalarını sürdüren Samsung, geçtiğimiz yıl Galaxy Fold’un yaşadığı başarısızlığa rağmen bu yıl Galaxy Z Flip ile kararlılığını göstermiş oldu. Firmanın yeni katlanabilir telefonu Galaxy Fold 2 ise görünüşe göre yeni bir kamera teknolojisiyle gelecek.

galaxy fold 2

Söz konusu bu telefona dair pek çok güzel eleştiri gelmişti. Bu da haliyle kullanım yapısına göre ön plana çıkarılan değişiklikleri bizlere gösteriyordu. Bireysel bir kullanımın izinde gerçekten sevilen ve beklentilere de cevap veren bu uygulamalar, gayet etkili bir çalışma sunuyor.

galaxy fold 2

Samsung’un ilk akıllı telefonu olan Galaxy Fold, büyük beklenti yaratmasına rağmen başarısızlıkla anılıyordu. Yine de firma, bu alandaki çalışmalarını askıya almayacağını yeni modeliyle göstermişti. Birden fazla kaynağa göre Samsung, Galaxy Fold 2 adlı bir model daha geliştirecek. Orijinal katlanabilir telefonun yeni versiyonu olacak olan bu cihazda kamera sistemi değiştirilecek ve kameralar ekrana gömülü hâle getirilecek.

İlişkili Yazılar