Microsoft’tan Android Office Uygulamaları Hamlesi!

Microsoft, Android ekosistemi için yeni bir Office uygulaması geliştirdi. Bu durum ile birlikte pek çok uygulama artık tek bir yapıda incelenecek ve karşımıza çıkmış olacak. Bu yüzden de süreç bazından baktığımız zaman gerçekten de yeniliklerin tamamını ön plana çıkarmış oluyoruz. Bu uygulama, tüm Office uygulamalarını birleştirip, bir çatı altında topluyor. An itibarıyla beta sürüm olarak Google Play Store’da bulunan uygulama, tüketicilerin işlerini hayli kolaylaştıracak gibi görünüyor.

Microsoft Office

ABD merkezli teknoloji devi Microsoft, şu sıralar popüler hizmetlerinden bir tanesi olan Office’in mobil sürümleri üzerinde yoğunlaşmış durumda. Hatırlanacağı üzere şirket, kısa bir süre önce iOS için geliştirdiği Office uygulamalarının tasarımlarını güncellemiş, tüketicilere daha sade bir deneyim sunmuştu. Şimdiyse Microsoft, Android için geliştirdiği Office uygulamalarında önemli bir değişiklik yaptı.

Microsoft Office

Uygulamanın bu yapısında her bir seçeneği tek bir tıklama ile ön plana çıkarabiliyor ve kolaylıkla takip edebiliyorsunuz. Çalışma biçimi olarak size yol gösterecek olan bu sistem için zaman kaybetmeyin ve sizler de kolayca yeni seçimlere dahil olun.

İlişkili Yazılar