Google Youtube Music İçin Kişisel Şarkı Ekleyebileceksiniz!

Kişisel müziklerinizle ilgili çalışmalarını yürüten Youtube, herkes için farklı bir çalışma sunuyor. Bu süreçler ile ilgili olarak da çalışmalar ve beklentiler ilerlemiş oluyor. Kaliteyi ve hızlı ilerlemeleri takip etmek için sizler de zaman kaybetmeyin ve kendinize göre bir çalışma hazırlayın.

Google, daha önce açıkladığı YouTube Music’e kişisel müzik yükleme özelliğiyle ilgili ayrıntıları yayınladı. Henüz kullanıma açılmayan özelliğin, ilk etapta akıllı telefonlarda kullanılamayacak.
Bu ayın başlarında, Google yeni YouTube Music sürümünde bulut kilitleme işlevinin yer alacağını açıklamıştı. Özellik henüz kullanıcıların hizmetine açılmasa da bugün Google’ın destek sayfasında özelliğe dair ayrıntılar yayınlandı.

YouTube Music

Destek sayfasında yer alan bilgilere göre, YouTube Music kullanıcıları kişisel müziklerini yalnızca bilgisayarlarından yükleyebilecekler. En azından ilk etapta, müzikleri karşıya yükleme özelliği YouTube Music’in telefon uygulamasında yer almayacak. Bununla birlikte kullanıcılar, yükledikleri müzikleri YouTube Music uygulamasının 3.51 ve daha güncel sürümlerinde görüntüleyebilecek ve onları yönetebilecek.

Play Müzik

İlişkili Yazılar