Windows 4K Temasını Ücretsiz Yayınladı!

Günümüzde internetlerin kullanımına ilişkin çok fazla sayıda çalışma yapılıyor. Bu sayede daha rahat ve hızlı bir güvenlik paketi karşımıza çıkıyor.

Microsoft 4K çözünürlüklü 10 adet fotoğrafı mağazasına sundu. Microsoft’un ‘Ayçiçeği Premium’ olarak adlandırdığı bu yeni temada renkli ayçiçekleri kullanıldı. Yeni ve ilginç olan bu temalar Windows 10 için hazırlandı. Tamamen ücretsiz olan bu fotoğrafları sizler de indirebilirsiniz. Gelin detaylara birlikte bakalım.

Masaüstünüz için kullanabileceğiniz kaliteli görseller arıyorsanız ABD’li yazılım devi Microsoft’un bu yeni temalarına mutlaka göz atmalısınız. 4K kalitesi sayesinde sizlere görsel şölen sunan bu yeni temaları ücretsiz bir şekilde indirebilir ve görsellerin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Ayçiçeği teması

Cihazınız için ürünleri açmak ve gereksinimlerini ön plana çıkarmak için çok daha farklı bir denge yaratabilirsiniz. Bu temalar ve dengeli kullanımlar internet sürümleri ile de doğrudan ilgili oluyor. X86 olarak ön plana çıkarılan ve X64 ile ilgili olarak da sunum yapan bu çalışmalar için tek bir tıklama yeterli olacaktır.

İlişkili Yazılar