Yandex Haritalar İçin Nasıl Konum Eklenir?

Yandex haritalar üzerinde yapılacak olan çalışmalardan birisi de konum ekleme çalışması üzerine olacak. Herkes için önemli bir yere ulaşacak olan bu konum çalışmalarına sizler de kolaylıkla ulaşabilir ve karşımıza yeni detaylar çıkarabilirsiniz. Tüm kullanıcılar için önemli bir çalışma sunan bu hizmetler için tek bir tıklama yeterli olacaktır.

ABD’li Google’ın Rus rakibi Yandex, günümüzde en çok Haritalar hizmetiyle dikkatleri üzerine çekiyor diyebiliriz. Geleneksel bir haritacılık yapısından ziyade yer bildirimi ve konum ekleme konusunu çok daha farklı bir çalışma mantığı ile ön plana çıkarabiliyoruz. Her ne kadar Yandex Disk, Yandex Mail gibi hizmetleri bulunsa da Yandex Haritalar, rakiplerine kıyasla oldukça farklı imkanlar sunuyor. Kişisel seçenekler ve farklı fırsatlar için tek yapmanız gereken aşama aşama kullanılan çözümler olacaktır. Elbette bilmediğiniz bir bölgede yolunu bulma şekliniz aynı, ancak kişisel harita hizmeti Apple ya da Google’ın servislerinde Yandex kadar etkili görünmüyor.

Yandex Haritalar

Yandex Haritalar’da kullanıcı olarak var olan, yani herkese açık haritaları düzenleme yetkisine sahibiz. Kişisel beklentiler ile ilgili olarak organize edilecek olan her bir seçeneği ve fırsatı kendimize göre kullanıyor ve incelemeye devam ediyoruz. Yenilikler ve daha fazlası için bu aşamaları takip etmeye devam edin.

Yaptığımız eklemeler, tıpkı bir Wikipedia makalesinde olduğu gibi onaydan geçiyor. Bu aşamadan sonra tüm dünya bizim yaptığımız düzenlemeleri Yandex Haritalar üzerinde görebiliyor.

Örneğin mahallenizde yeni bir yol mu açıldı, yeni bir köprü mü yapıldı ya da yeni binalar mı var, bunları tek tek bildirip anında sonuç almak mümkün hale geliyor. Gelin hep birlikte Yandex Haritalar Editör aracını nasıl kullanacağımızı öğrenelim.

Yandex Haritalar

İlişkili Yazılar