EA Corona Virüs Nedeniyle Sorun Yaşıyor!

EA tarafından Corona Virüsüne dair sorunlar karşımıza çıkıyor. Bu süreçler ve farklılıklar için karşımızda yer alan aşamaları kullanıyor ve ön plana çıkarıyoruz. Herkes için beklentilerin ve yeniliklerin tamamını ön plana çıkarmak ve büyütmek için sizlere dair de bir hizmet sunmuş oluyoruz. Bu dillerde de yer alan aşamaları ve beklentileri organize etmenizi istiyoruz.

EA son dönemde yaşadığı sıkıntılar ile büyük bir sorunla karşımıza çıkıyordu. Oyun Geliştiricileri Konferansı’nda corona virüsü salgını nedeniyle yaprak dökümü başladı. EA, Hideo Kojima, PlayStation ve Facebook, sağlık endişelerini öne sürerek etkinliğe katılmayacaklarını açıkladı. 2020 Oyun Geliştiricileri Konferansı’nın (GDC) önümüzdeki ay gerçekleşmesi planlanıyor ancak birkaç büyük isim Corona virüsü endişeleri nedeniyle etkinliğe katılamayacaklarını açıkladı.

gdc 2020

Corona virüsü vakalarının dünya çapında artış göstermesi, Mobil Dünya Kongresi’nin ardından Oyun Geliştiricileri Konferansı’nı da vurdu. Sosyal medya devi Facebook, geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada, “Çalışanlarımızın, geliştirici ortaklarımızın ve GDC topluluğunun sağlığı ve güvenliği konusundaki endişeler ve COVID-19 ile ilgili gelişen sağlık riskleri nedeniyle Facebook, bu yılki Oyun Geliştiricileri Konferansı’na katılmayacak.” dedi.

gdc 2020

 

İlişkili Yazılar