Oppo Yeni Akıllı Telefon Serileri İçin Tarih Verdi!

MWC 2020 iptali arıdndan pek çok kişi Oppo cihazlarının tanıtım tarihi merak ediyordu. Bu süreçlere dair de pek çok şey çıkıyordu karşımıza. Aşama aşama büyüyen ve yenilenen bütün süreçler ve fırsatlar için tek yapmak gereken şey güncel bir duyuru idi. Bu konuda çalışmalar yapan Oppo, kendine has bir çalışma ile organize edilen bütün çözümleri kullanmaya devam ediyordu.

Bu süreçler ve farklı fırsatlar için sizler de kendinize göre bir hizmeti ve beklentiyi kullanabiliyorsunuz. Aşama aşama değişen ve yenilenen süreçler ve fırsatlar için tek bir tıklama yeterli olacaktır. Oppo, daha önce Qualcomm teknoloji zirvesinde Snapdragon 865 mobil platformu tarafından desteklenen bir sonraki amiral gemisi akıllı telefonunu 2020’nin ilk çeyreğinde tanıtacağını açıklamıştı. Oppo’nun yeni Find X2 serisi akıllı telefonlarının yanı sıra ilk akıllı saatini de aynı lansman etkinliğinde tanıtması bekleniyor.

oppo find x2 serisi

Ekranın parlaklığı ile ilgili olarak ön plana çıkarılacak olan her türlü seçeneğin ve fırsatın tamamen değişken ve hızlı bir dilde ilerlemesine dair de yenilikçi bir çözüm üzerinde duruyoruz. Bu durum tamamen bize bağlı bir çalışma oluşturuyor ve seçenekleri de kendine göre kullanmış oluyoruz. Oppo Başkan Yardımcısı Brian Shen, geçtiğimiz hafta Find X2’nin ekranının sol üst tarafında kamera deliği olacağını doğrulamıştı.

Ardından telefonun ekranıyla ilgili ayrıntılar ortaya çıktı ve cihazın (3168×1440 piksel) QHD+ çözünürlüğe sahip 6.5 inçlik Samsung OLED kavisli ekranla geleceğini öğrenmiş olduk. Ekranın 120 Hz yenileme hızına sahip olduğu söyleniyor.

İlişkili Yazılar