Reynmen Ela İsimli Şarkıyla Sorun Yaşıyor!

Ülkemizin en popüler fenomenlerinden biri olan Reynmen, Ela isimli şarkı yüzünden şimdi sıkıntı yaşıyor. Reynmen şarkının yasal sahibine haber vermeden bir anlaşma imzalamış ve sponsorluk ve klip işlemleri için 1 Milyon TL’lik anlaşma yapmış.

Yasal sahip Emrah Karakuyu olduğu için de bu konuya dair güncel bir hizmet oluşturulmuş diyebiliriz. Reynmen, Türkiye’deki profesyonel müzik sektörüne girişini, Derdim Olsun isimli şarkısıyla yaptı. Yüz milyondan fazla dinlenen şarkının popülaritesinden memnun kalan Reynmen, geçtiğimiz yıl da “Ela” isimli bir şarkı çıkardı. En az Derdim Olsun kadar popüler hale gelen Ela, bugün 200 milyondan fazla izlenmiş durumda.

Reynmen

Üstelik Ela şarkısı ile ilgili tek problem Emrah Karakuyu’nun iddiaları değil. İddialara göre Karakuyu, Reynmen’e şarkı vermeyi kestikten sonra Reynmen, bir süredir arasının açık olduğu ve Derdim Olsun’un aranjörlüğünü üstlenen Özkan Meydan’la iletişime geçmek ve barışmak zorunda kalmış. Durum böyle olunca Reynmen ile ilgili olarak da pek çok kişiyi kendine has bir çalışma oluşturulmuş oluyor.

Aşama aşama yeniliklerin ve farklı yapıların ön plana çıkması için tek bir tıklama yeterli olacaktır. Bireysel bir hizmet ve farklı bir yaklaşım ile ilgili olarak tek bir tıklama yeterli olacaktır. Aşama aşama yenilikler ve fırsatlar için sizler de kendinize göre kullanımların tamamını ön plana çıkarabilirsiniz.

İlişkili Yazılar