XBOX One Yeni Bir Tasarıma Kavuştu!

Söz konusu pek çok oyunu güncel olarak herkese sunan XBOX, yeni tasarımı ile oldukça ilgi çekiyor ve pek çok kişiye dokunmaya devam ediyor. Aşama aşama değişen ve büyüyen bir yapıda ilerleyen bu oyunlar için sizler de kendinize göre bir seçim ve farklılık ortaya çıkarabilirsiniz. Profesyonel olarak değişen ve ilerleme kat eden bütün hizmetler için tek yapmanız gereken şeyler sizlere ulaşmış olacaktır.

Microsoft, yeni nesil konsolu Xbox Series X hakkında yeni bilgiler vermenin yanı sıra, Xbox One kullanıcılarına da hoş bir sürpriz yaptı. Xbox One, dün yayınlanan sistem güncellemesiyle yepyeni bir ana ekrana sahip oldu. Güncelleme ayrıca Xbox deneyimini geliştiren yeni özellikler de getirdi.

xbox one ana ekran

Söz konusu bu çalışmalar herkes için farklı bir duyuru ve planlama sunduğu için aşama aşama değişimlerin olduğunu da ön plana çıkarabilir ve göz önünde tutabiliriz. Aşama aşama değişen ve yenilenen bütün bu yenilikler için sizler de kendinize göre bir dil ve yenilik oluşturabilirsiniz.

Xbox One’a gelen güncelleme, konsolun işletim sistemi sürümünü 10.0.18363.9135’a yükseltti. Yeni sürümdeki en büyük fark tahmin edebileceğiniz gibi arayüz tasarımı. Xbox Game Pass, Mixer, Topluluk ve Mağaza sekmeleri üst kısımdan kaldırıldı ve ana ekran, daha akıcı ve doğal bir görünümle yeniden tasarlandı. Kullanıcılar, ana ekranı özelleştirerek sekme ekleyebiliyor veya kaldırabiliyor.

xbox one ana ekran

İlişkili Yazılar