iPhone 12 İçin Katlanabilen Tasarım Geliyor!

2019 senesinde karşımıza çıkmaya başlayan katlanabilir telefon tasarımları pek çok marka ile gündem oldu. Ama bu gündemi belki de en çok iPhone ile toparlayacağız gibi geliyor. Huawei, Motorola, Samsung gibi büyük markaların ön plana çıkardığı yeni nesil çalışmalar gösteriyor ki bu konuya dair de geniş bir pazar oluşturulacak ve insanlar için gerçekten önemli bir duyuru yapılacak.

Apple’ın çıkaracağı iPhone 12 cihazlarda oldukça büyük bir tasarım değişikliğine gideceğine neredeyse kesin gözüyle bakılıyor. Bu konuda tasarımlara dair de farklı bir duyuru yapılacağını söyleyebiliriz. Hatta radikal kararlar ile dönemine yenilik getirmek isteyen Apple, kendi içeriklerinde de bütün bu değişimleri kullanmanın derdinde diyebiliriz.

iphone 12 flip

Hatta bu değişimin, 2017’de duyurulan iPhone X’dan sonra yaşanacak en büyük tasarım değişikliği olacağı düşünülüyor. Ancak gerçekleşecek tasarım değişiklikleri arasında çentik bulunmuyor. Bu konuda da pek çok kişinin merakını gidermiş olalım. Sağlam kaynaklardan biri olan TF International Securites tarafından aktarılan bilgilere baktığımız zaman, iPhone 12 gerçekten iddialı olacak. Bu cihazlar tasarım olarak metal bir yapıda karşımıza çıkacak ve cihazın ön ve arka tarafı da cam olacak. Yani güçlü bir yapı ile çalışmalarını büyüten Apple, bu konuya dair de güçlü gelmek istiyor.

https://www.instagram.com/p/B9CxwMNHab-/?utm_source=ig_embed

İlişkili Yazılar