Android Yeni Güncellemesi İle Hayatları Kolaylaştıracak!

Android tarafından yapılan yeni güncellemeler herkes için farklı ve beklenti odaklı bir çözüm üretiyor. Bu sayede de hepimiz için yeni bir beklenti yaratılmış oluyor. Birbirinden farklı ve hızlı bir yaklaşım ile organize edilen her bir beklenti ve ayrıcalık için sizler de zaman kaybetmeyin ve kendinize özgü çözümleri kullanmaya başlayın.

Farklı ve etkili bir kullanım için pek çok kişiye dokunacak olan Android, kendine has bir tarz ile de bizlere merhaba diyor. Android yeni kullanıcıları için yeni özelliklerin açıklandığı bir blog oluşturdu. Bu yeni özellikler sayesinde işitme engelli insanların hayata geçmişe göre daha rahat adapte olması sağlanacak.

Android
Bazen ihtiyacımız olan özellikler sadece hayatımızı kullanışlı hale getirenler değil, aynı zamanda telefonlarımızın da daha hızlı ve daha iyi çalışmasını sağlayan özelliklerdir. Google, yeni tanıttığı akıllı özellikleri öğrenebileceğiniz bir blog kurdu. Bu iletişim araçları sayesinde zaman kazanarak üreticiliğinizi artırabilir, vakitten kazanabilir ve başka işlere daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

En yeni özelliklerden biri olan ‘Aramak için Tıkla’, bilgisayarınızdan telefonunuzdaki çağrıları kontrol etmenizi sağlıyor. Chrome’da gördüğünüz bir numarayı aramak için önce numaranın üstüne tıklayıp kendi telefonunuzu seçiyorsunuz. Daha sonra telefonunuza gelen bildirimi onaylıyorsunuz ve çağrı başlamış oluyor. Fakat tabii ki bu özellikten yararlanmanız için hem telefonunuzda hem de bilgisayarınızda aynı Google hesabının açık olması gerekiyor.

İlişkili Yazılar