Apple Korona Virüsü Sebebiyle Sorun Yaşıyor!

Apple malumunuz önemli bir marka ve üretimini de Çin üzerinde yaptığı için korona virüsü nedeniyle sorunlar yaşamaya başladı. Küresel çapta bir krizi ortaya çıkaran bu sorun, pek çok kişi için çözüm odaklı bir çalışma yaratıyor. Apple, Çin’de devam eden corona virüsü salgını nedeniyle sorunlar yaşamaya devam ediyor. Şirket şimdi de ürün ve parça değişimlerinde stok sorunları yaşamaya başladı.

Corona virüsü, günlük hayatı etkilediği gibi iş dünyasını da etkiliyor. Apple, corona virüsü nedeni ile sorunlar yaşayan şirketlerden yalnızca bir tanesi. Üretiminin büyük bir kısmı Çin’de olan ve corona virüsü nedeni ile ürün tedariğinde sorunlar yaşayan Apple’ın stokları alarm vermeye başlamış durumda.

iPhone değiştirme sıkıntısı

Günlük hayatı yakından etkileyen bu virüs, herkes için önemli bir sorun yaratıyor diyebiliriz. Bu yüzden de kişilerin beklentilerine dair geniş bir seçenek oluşturmuş oluyoruz. Aşama aşama değişen ve büyüyen her bir fırsatı ve beklentiyi de kendi içinde organize edebilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir rapor, Apple’ın iPhone’ların lenslerinin tedariği konusunda da sorun yaşadığını gösteriyordu. iPhone’ların parçalarının tedariğinde yaşanan bu sorunlar bir süre daha Apple’ın başını ağrıtacağa benziyor.

İlişkili Yazılar