Instagram Direkt Mesaj Özelliğini Windows 10 İçin Getiriyor!

Windows 10 için direkt mesaj uygulaması getiren Instagram bu konuya dair aktif bir çalışma yaratıyor. Bu yüzden de popüler video paylaşma uygulaması olarak çözümler üzerinde ilerleniyor.

Eğer Windows 10 işletim sistemine sahip bir bilgisayarda Instagram kullanıyorsanız, uygulamayı açtığınızda ince bir değişikliği fark edebilirsiniz. Instagram, Windows uygulamasını ileri web uygulamasına (PWA) dönüştürmek için güncelledi. Bunun anlamı, Instagram’da web sitesi aracılığıyla daha etkili bir şekilde karşı tarafla iletişim halinde olacaksınız.

Yeni güncellemeler ile birlikte oldukça çok fazla bilgisayara ulaşacak olan bu düzenleme, herkes için bir yenilik ve beklenti oluşturuyor. Aşama aşama değişen ve büyük bir ilerleme kaydeden bu süreç için daha fazla zaman kaybetmeyin ve kendinize dair bir yenilik üzerinde durmaya başlayın.

Söz konusu sürümün pozitif tarafından bakacak olursak, yeni güncellemeyle birlikte Windows 10 kullanıcıları karşı tarafa direkt mesaj gönderebilecek ve alabilecek. Uygulamanın ayrıca, Surface Pro X gibi ARM tabanlı cihazlarda öncekinden daha iyi performans gösterdiği belirtildi.

İlişkili Yazılar