Linkedin’e Story Özelliği Geliyor!

Profesyonellerin Facebook’u olarak bilinen LinkedIn, kendine has bir tarz ile çalışmaya devam ederken etkileşimleri artırmak adına story özelliğini devreye sokmaya başladı. Bu süreçlere dair çok daha etkili ve yenilikçi bir çalışmayı kendine has bir dilde kullanabiliyor ve ön plana çıkarabiliyoruz. Profesyonel iş yaşamındaki kişileri bir araya getiren bir sosyal medya platformu olan LinkedIn’e Instagram’dan tanıdığımız Hikayeler özelliği eklenecek.

LinkedIn hikayeler

Bu özelliğin ne kadar gerekli olduğu tartışılsa da LinkedIn, bunun olumlu bir gelişme olduğunu düşünüyor. Profesyonelleri bir araya getiren LinkedIn, iş dünyasındaki kişilerin diğer kişilerle iletişim kurmasını ve kendilerine bir ağ oluşturmasını hedefleyen bir sosyal paylaşım platformu olarak biliniyor. İlk etapta böyle bir yaklaşımla kurulan platform, her geçen gün diğer sosyal medya platformlarına benzemeye başladı. Platforma eklenecek en yeni özellik de bunu doğrular nitelikle.

Bu özellik sayesinde etkileşimlerde de büyük bir yükselme olacağı bekleniyor. Aşama aşama değişen ve yenilenen her bir süreci ve beklentiyi kendine has bir yapıda inceleyebilir ve kullanmaya devam edebilirsiniz. Kaliteyi ve fırsatları organize etmek adına sizler de kendinize göre bir çözüm yaratabilirsiniz.

İlişkili Yazılar