Tinder Corona Virüsü İle İlgili Uyarı Yayınlıyor!

Corona virüsü herkesi tedirgin etmeye devam ediyor. Bu yüzden de ülkeler ve yazılımcılar insanları bu konuda güncel olarak ön plana çıkarıyor. Aşama aşama yenilenen ve büyüyen bütün seçenekler için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır. Arkadaşlık platformu olan Tinder, insanların corona virüsünden korunma yollarını hatırlatan bir uyarı yayınlamaya başladı.

Özellikle insanlar için önemli bir iletişim sayfası olan Tinder, kendine has bir yenili kve beklenti yaratıyor. Aşama aşama değişen ve büyüyen bütün süreçler için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır.

Tinder’da yayınlanan hatırlatmada, corona virüsünden korunma yolları olarak uzmanlar tarafından yapılan uyarılar gösteriliyor. Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan corona virüsü şu ana kadar 60 ülkeye yayılmış durumda. Çoğunluğu Çin anakarasında olmak üzere 90.000 insan virüsten etkilendi ve şu ana kadar 3.000 insan virüs nedeniyle hayatını kaybetti.

Tinder corona uyarı

Tinder’ın Dünya Sağlık Örgütü’nün internet sitesine yönlendiren bir bağlantı da barındıran hatırlatmasına kullanıcılar, olumlu tepki gösterdiler. Pek çok kişiye göre Tinder, corona virüsü konusuna bazı hükümetlerden daha duyarlı şekilde yaklaşıyor.

İlişkili Yazılar