Batarya Sorununu Çözecek Telefon Geliyor! 10.000 Mah Batarya!

Günümüz akıllı telefonlarında hepimizin şikâyet olduğu konulardan bir tanesi de batarya ömürleri oluyor. Aşama aşama değişen ve yenilenen bir çalışma mantığı ile ilgili olarak organize edilen her bir seçimi ve fırsatı kendi içimizde değerlendiriyoruz. Bireysel ve yenilikçi bir dilde karşımıza çıkarılan bütün süreçleri görebiliyoruz.

İşte bir firma, çıkardığı 10.000 mAh değerinde bataryaya sahip olan akıllı telefonu ile bu ihtiyacı karşılamayı vaat ediyor. Gün içerisinde en çok temas içerisinde olduğumuz, en çok dikkatimizi ve zamanımızı harcadığımız şey akıllı telefonlarımız olabilir. Oyun oynadığımız, sosyal medya hesaplarımızı kontrol ettiğimiz, fotoğraflar çektiğimiz bu cihazlarda ise ortak bir sorunumuz bulunuyor: bataryalar.

doogee n100

Güncel olarak telefonun büyük bir bataryası var ve pek çok kişi için tasarım konusunda da önemli bir seçenek sunuyor. Cihaz, kutusundan Android 9.0 Pie işletim sistemiyle birlikte çıkıyor. Gücünü MediaTek’in 8 çekirdekli Helio 23 işlemcisinden alan cihazda 4 GB değerinde LPDDR4X RAM bulunuyor. N100’de ayrıca 64 GB genişletilebilir hafıza özelliği yer alıyor.

İlişkili Yazılar