VSCO Cam Yeni Bir Video Efekti Getirdi!

Pek çok kişi için kolay bir revize ve kullanım sunan VSCO, kendine has bir yenilik ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. En çok kullanılan fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri olan VSCO, geçtiğimiz yıl video kamera şirketi Rylo’yu bünyesine katarak video alanındaki çalışmalarına daha fazla ağırlık vereceğinin işaret fişeğini atmıştı.

 

Oldukça sevilen ve ön plana çıkarılan özellikler ile karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Aşama aşama değişen ve yenilenen bütün süreçler hepimiz için bir yenilik ve fırsat oluşturuyor. Profesyonel olarak organize edilen her bir beklentiyi ve yenili takip edebiliyoruz. İşte VSCO, yenilikçi video düzenleme özelliklerinin geliştirilmesini hızlandırdı. Şirket, Montage adında daha iddialı bir video projesi başlattı.

Aracın nasıl çalıştığına gelecek olursak, önce VSCO Studio kütüphanenize gidiyorsunuz, “montaj oluştur” seçeneğini tıklıyorsunuz. Ardından, mevcut stüdyo çalışma alanınızdan veya telefonunuzun kamera rulosundan seçtiğiniz fotoğraf veya videolarla birlikte dikey, yatay veya kare gibi en-boy oranı seçiyorsunuz. Bu fotoğraflar ve videolar tek bir sahnede veya birden çok sahnede bulunabiliyor.

İlişkili Yazılar