Bir Gamer Horizon Zero Dawn Yüzünden Bilgisayar Parçaladı!

2017 yılında PlayStation’e özel olarak oyunseverlere sunulan Horizon Zero Dawn’ın PC’ye gelişi, bilgisayar sahibi oyunseverleri heyecanlandırdı. Ancak bir oyunsever, bu habere pek de sevinmedi ve hiç beklenmedik bir tepki verdi. Video oyun sektörünün önemli isimlerinden bir tanesi olan Sony, PlayStation 4 için piyasaya sürdüğü oyunlarla oyunseverleri mest etmeyi başarıyor.

Şirket, geçtiğimiz dönemlerde sadece PlayStation platformu üzerinden oynanabilen onlarca oyun yayınladı. Bir oyun konsoluna sahip olmayan oyunseverler, PlayStation’a özel oyunları oynayabilmek için ya konsol satın aldılar ya da oyun salonlarının yollarını tuttular.

Söz konusu oyunsever, yaşanan bu olayın üzerinden saatler geçtikten sonra bazı açıklamalar yaptı. Videoyu izleyen pek çok kişinin kendisine mesaj gönderdiğini söyleyen oyunsever, kendisine yardım etmek isteyen ve kendisini merak eden herkese teşekkür ettiğini ifade etti. Oyunların kendi hayatının çok küçük bir parçasını oluşturduğunu belirten oyunsever, olayların bu noktaya gelmesinin üzücü olduğunu söyledi.

Horizon Zero Dawn

İlişkili Yazılar