Slack Yeni Arayüze Kavuştu!

Slack uygulaması pek çok kişinin işini kolaylaştıran türden önemli bir çalışma yaratıyor. Herkes için farklı ve ayrıntıları organize ediyor. Aşama aşama detayların tamamını kullanmak için sizler de kendinize göre bir çözüm üretebilirsiniz. Peki ama neler yapıldı? Gelin detayları ön plana çıkaralım.

slack, yeni tasarım

Popüler iletişim ve mesajlaşma uygulaması Slack, arayüzünde önemli değişiklikler yapıyor. Slack’i kullanmayı daha kolay hale getirmeyi amaçlayan değişiklikler bugün yeni kullanıcılara sunuldu.
Slack, popüler iletişim uygulamasında büyük tasarım değişiklikleri yapıyor. Şirket bugün yayınladığı güncelleme ile daha iyi kenar çubuğu özelleştirmeleri, yeni düğmeler ve daha birçok yenilikle uygulamayı baştan aşağı yeniledi.

slack özel mesaj

Slack’te en büyük değişim kenar çubuğunda yapıldı. Mesajlar, kanallar ve uygulamalar artık Slack’in kenar çubuğunda daraltılabilir şekilde listelenecek. Ayrıca kanalları ve grup konuşmalarını tek bir bölümün içine yerleştirebilecek ve tüm kenar çubuğunda istediğiniz yere sürükleyebileceksiniz. Ne yazık ki, yeni kenar çubuğu özellikleri sadece ücretli planlarda kullanılabilecek.

İlişkili Yazılar