PewDiePie, Gerçek Bir Oyuncuyu Sahte Olandan Ayıran Şeyi Açıkladı

Sahip olduğu 100 milyondan fazla abone ile dünyanın en popüler YouTuber’ı olan Felix Kjellberg ya da bilinen ismiyle PewDiePie, birinin gerçek bir oyuncu olup olmadığını anlamanın altın kuralını açıkladı.

En fazla aboneye sahip YouTuber olan Felix Kjellberg, nam-ı diğer PewDiePie, zaman zaman yaptığı açıklamalar ve paylaşımlarla eleştiri oklarının hedefinde kalsa da, sosyal medya dünyasının en sevilen simalarından biri.

İsveçli YouTuber, kanalında yayınladığı son videosunda, altı yarışmacının aralarından hangisinin ‘sahte oyuncu’ olduğunu tahmin etmeye çalıştığı bir içeriği yorumladı. Video sırasında geçmişine dair bazı anılar paylaşan PewDiePie, İsveç’te büyüdüğünü ve video oyunları oynadığını herkesten gizlemek zorunda kaldığını söyledi.

“Gençken hatırlıyorum, insanlara bir oyuncu olduğumu söylemekten çekinirdim. Çünkü sosyal becerilerden yoksun gibi görünmek istemezdim. Yargılanmaktan çekinirdim. Şimdi insanlar oyuncu olmaktan hoşlanıyor” diyen ünlü isim, daha sonra sahte bir oyuncunun nasıl tespit edileceği ile ilgili kendince çok önemli bir tüyo verdi.

İlişkili Yazılar