Facebook Masaüstü Sürüm İçin Gece Modu!

Facebook, geçtiğimiz yıl duyurduğu yeni masaüstü sürümü arayüzü için karanlık mod özelliğini kullanıcıların hizmetine sundu. Yapılan açıklamalarda pek çok Facebook kullanıcısının hem yeni Facebook arayüzünü hem de bu arayüzdeki karanlık modu kullanabilecekleri ifade edildi.
Dünyanın en popüler sosyal medya platformu olan Facebook, geçtiğimiz yıl düzenlediği “F8 Geliştiriciler Konferansı” kapsamında tüketicilere önemli bir söz vermişti. Şirket, verdiği bu söz kapsamında platformun masaüstü versiyonuna karanlık modun geleceğini söylemişti. Facebook şimdi verdiği söz tuttu ve Facebook’un masaüstü versiyonuna karanlık mod yayınladı.

Facebook

 

Facebook, yine geçtiğimiz yıl düzenlediği F8 Geliştiriciler Konferansı’nda Facebook arayüzünün artık daha sade ve kullanışlı bir yapısının olacağını açıklamıştı. Bu bağlamda çalışmalarını sürdüren geliştiriciler, ocak ayından beri de yeni bir Facebook arayüzünü test ediyorlar. Kullanıcılar ise diledikleri takdirde bu yeni arayüzü deneyimleme imkanı buluyorlardı. Bu yeni arayüzdeki son gelişme ise karanlık modun gelmesi oldu.

Facebook

İlişkili Yazılar