NBA League Pass, Eve Kapananlar İçin Ücretsiz Oldu

ABD’nin ve dünyanın en köklü basketbol ligi NBA, tüm ligin internet üzerinden yayınlandığı ve NBA TV’nin canlı olarak takip edilebildiği NBA League Pass hizmetini 22 Nisan’a kadar ücretsiz yaptı. Bu süre zarfında basketbolseverler, 479 TL’lik hizmete kredi kartı bilgisi vermeden ücretsiz şekilde ulaşabilecekler.

nba
Basketbolseverlerin NBA’i sıkı takip etmek için kullandıkları NBA League Pass, tıpkı ülkemizdeki Bein Sports gibi ücretli verilen bir hizmet. Aboneler ise üye oldukları süre boyunca tüm NBA maçlarını canlı olarak ücretsiz şekilde takip edebiliyorlar. Ayrıca 7/24 basketbol dolu içerikleriyle dikkat çeken NBA TV de ücretsiz canlı yayın hizmeti veriyor.

kaan kural

Maç yayınlar ve TV kanalı haricinde League Pass paketinde, ünlü NBA oyuncularının yer aldıkları özel videolar, programlar da var. Dünyanın her köşesine mecidiyeköy escort yayılan koronavirüs salgını ise söz konusu videolar ekranını ele geçirmişe benziyor. Ünlü NBA oyuncularının salgına ilişkin tüm dünyaya “Evde kalın” mesajı verdikleri özel içerikler de League Pass’daki yerini almış görünyüyor.

İlişkili Yazılar