YouTuber Efe Uygaç’tan Gençlere Koronavirüs Uyarısı

YouTuber Efe Uygaç, CNN Türk’teki Gece Görüşü programına katılarak koronavirüs hakkında gençlere uyarılarda bulundu. YouTuber, birçok genç gibi ailesi için endişe ettiğini dile getirdi.

YouTuber Efe Uygaç, dün akşam CNN Türk’te yayınlanan Gece Görüşü programına katılarak koronavirüs konusunda gençlere tavsiyelerini sıraladı. Uygaç, video bağlantı ile katıldığı programda panik havasına kapılmadan olayın ciddiyetinin anlaşılmasını istedi. Uygaç, gençlerin evden çıkmadan dijital platformlar üzerinden hayatlarına devam edebileceğini söyledi. YouTuber, uzaktan eğitim sistemine devam etmenin de önemli olduğunu sözlerine ekledi.

Ünlü YouTuber, gençlerin evde kaldıkları zamanı fırsat olarak görüp kendi ilgili alanlarıyla bu zamanda ilgilenmesi gerektiğini söyledi. YouTube gibi platformlara insanların ilgili olduğunu söyleyen Uygaç, kitap okumak gibi aktivitelerin de yapılabileceğini söyledi. Evde spor yapmak için uygulamalar olduğunu söyleyen YouTuber Uygaç, bu uygulamaları kullanarak bu dönemin fırsata çevrilebileceğini de ifade etti.

İlişkili Yazılar