Realme Narzo 10 Telefonu 48 MB Kamerayla Geliyor!

Akıllı telefon dünyası biraz sakinleşmişken bazı girişimler hız kesmeden devam ediyor. Piyasadaki birçok Çinli akıllı telefon üreticisinden bir tanesi olan Realme, Narzo serisini Hindistan’da piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Telefonun çıkmasına çok az bir süre kala ise telefonun kamerasına dair bazı özellikler ortaya çıktı.

Realme Narzo 10 poster
Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Realme, Narzo serisi adını verdiği akıllı telefonlarını 26 Mart tarihinde Hindistan’da çıkaracak. Ayrıca şirket, bu seriye ait iki telefonunun ismini de onayladı: Narzo 10 ve Narzo 10A.

Çinli şirket, modellerin isimlerinin yanı sıra Narzo 10 adını verdiği modelin, tıpkı Realme 6i gibi 48 MP’lik ana kamera başta olmak üzere dört kamera kurulumuna sahip olacağını da açıkladı. Telefona ait bu bilgiler, şirketin resmi Twitter hesabından paylaştığı posterle duyuruldu.

Telefonun fiyatıyla ilgili ortaya çıkan dedikodular, 15 bin Hindistan Rupisi yani 1299 TL’nin altında olacağı yönünde. Şirketin, Narzo serini Realme C serisi ile Realme 6 serisi arasında bir yere konumlandıracağı tahmin ediliyor ki bu da fiyatının 900 TL bandında olabileceği anlamına geliyor.

İlişkili Yazılar