5.000mAh Bataryalı Honor Play 9A Geliyor

Akıllı telefon furyasına çok iddialı cihazlarla gelen Huawei, kendine has bir tarz ve çalışma ile çözümlerin üzerinde ilerliyor ve bu sayede çok daha etkili bir seçenek yaratıyor.

Huawei’nin alt markası olan Honor, 2020 model akıllı telefonları arasına bugün Honor Play 9A’yı da kattı. Honor, 5.000mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olan Honor Play 9A’nın tek bir şarjla 3 gün kullanılabileceğini söylüyor.

Huawei’nin alt markası olan Honor, giriş seviyesi ve orta seviye telefonlar geliştirmeye ve duyurmaya devam ediyor. Honor, orta segment yeni telefonu Honor 30S ile birlikte Honor Play 9A akıllı telefonu ve FlyPods 3 kablosuz kulaklıklarını da duyurdu.

Honor Play 8A’nın devamcısı olan Play 9A, 6.3 inç büyüklüğünde 720 x 1600 piksel kuşadası escort çözünürlüğünde bir ekrana sahip durumda. Cihaz ayrıca, MediaTek Helio P35 yonga seti ve 4GB RAM’inden güç alıyor.

Tek bir RAM seçeneği ile kullanıcıların karşısına çıkan Honor Play 9A’nın 64GB ve 128GB depolama alanı seçeneği bulunuyor. Telefonda depolama alanını artırmak için bir microSD kart tuvası da var.

İlişkili Yazılar