Huawei Honor 30S’i Duyurdu

Pek çok telefon markası ile dirsek temasını sürdüren ve yarışına devam eden Huawei, son düzenlemeler ile birlikte hayata dair yeni duyurular ve cihaz çalışmaları yapmaya tüm hızıyla devam ediyor. Korona virüsünden dolayı pek çok dünya devi marka etkilense de, Huawei bir şekilde projelerine ve çalışmalarına devam ediyor.

Huawei, Honor markalı yeni akıllı telefonu “30S”i duyurdu. Şirket tarafından yapılan açıklamalarda Honor 30S’in 7 Nisan itibarıyla satın alınabileceği ifade edildi.

Çinli teknoloji devi Huawei, Honor 30S olarak isimlendirdiği yeni manavgat escort akıllı telefonunu Çin’de düzenlediği bir etkinlikle resmen duyurdu. Uygun fiyatlı 5G destekli bir model olarak karşımıza çıkan cihaz, orta segmentte konumlandırılıyor.

Honor 30S, orta segment bir telefon ancak özellikle de işlemci gücü açısından dikkatleri üzerine çekiyor. Cihazda kullanılan Kirin 820 5G işlemcisi, girdiği testlerde Snapdragon 855’ten daha iyi bir performans sunuyor. Bu yüzden Honor 30S için orta segment desek de aslında çok daha fazlasını sunduğunu söyleyebiliriz.

İlişkili Yazılar