Samsung Galaxy Note 9 İçin Güncelleme Gelmeyecek

Akıllı telefon piyasasında sürekli yeni çalışmalar yapılırken insanlara yönelik de beklentiler artmış ve her şey kendine has bir tarzda ilerlemiş durumda. Samsung, Galaxy S20 serisinin önemli özelliklerini 2019 model amiral gemilerine sunmaya başladı. Şirketin Güney Kore forumlarında, 2018 model amiral gemileri Galaxy S9 ve Galaxy Note9’un da bu özelliklere sahip olacağı konuşuluyordu ancak bu beklentiyi boşa çıkaran bir gelişme yaşandı.

Geçtiğimiz hafta sizlerle paylaştığımız bir haberimizde, Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un Galaxy Note10 ve Galaxy S10 kullanıcıları için yeni bir güncelleme yayınlayacağından, bu güncellemenin Galaxy S20 serisindeki bazı önemli özellikleri Galaxy Note10 ve Galaxy S10 modellerine getireceğinden bahsetmiştik.

Samsung, verdiği sözü tuttu ve söz konusu cihazların güncellemesini yapmaya başladı.Samsung, Galaxy Note9 serisi için sunduğu yeni güncellemeyi Galaxy S9 serisi için henüz muğla escort sunmadı. Samsung’un Galaxy S10 ve Galaxy Note10 serisini birlikte güncellediğini düşündüğümüzde, Galaxy S9 serisinin de kısa bir süre sonra güncelleneceğini ancak bu güncellemenin sadece güvenlik iyileştirmeleri içereceğini söyleyebiliriz.

İlişkili Yazılar