Huawei P40 Pro Antutu Puanı Açıklandı!

Dijital dünyanın kendine has tarzı ile pek çok telefon ön plana çıkmaya devam ediyor. Aşama aşama  ve yenilikleri ile karşımıza çıkarılan bu ürünlerde kişisel istisnalar ve beklentiler her zaman için bir çözüm yaratıyor.

Huawei’nin dün duyurduğu yeni amiral gemilerinden P40 Pro’nun AnTuTu testlerinde aldığı puan ortaya çıktı. Yapılan testler, Huawei P40 Pro’nun performansının Snapdragon 865 işlemcili amiral gemilerinden düşük olduğunu gösterdi.

Çinli teknoloji devi Huawei, dün düzenlediği bir etkinlikle uzunca bodrum escort bir süredir heyecanla beklenen yeni amiral gemisi telefonlarını duyurdu. Şirket, tanıtımlar kapsamında P40, P40 Pro ve P40 Pro Plus isimli üç farklı telefon modelinden bahsetti. Tüketiciler, bu telefonların tasarımlarını zaten lansman sırasında detaylı bir şekilde gördüler. Bu nedenle asıl merak edilen şey, Huawei’nin yeni amiral gemilerinin nasıl bir performans sunacağıydı.

Huawei’nin dün yaptığı tanıtımdan kısa bir süre sonra, P40 Pro modeli AnTuTu platformunda ortaya çıktı. Böylelikle “ELS-AN00” kodlu P40 Pro’nun nasıl bir performans sunabileceği az çok belli oldu. Ancak peşin peşin söylememiz gerekiyor ki P40 Pro’ya güç veren Kirin 990 işlemcisi, ne yazık ki Qualcomm’un Snapdragon 865 işlemcisinden güç alan telefonlarla başa çıkamıyor.

İlişkili Yazılar