OnePlus 8 İçin Basın Görselleri İle Teknik Özellikler Yayınlandı!

OnePlus 8 ile ilgili olarak pek çok konuda güncel seçenekler ön plana çıkıyor ve hepimiz için bir yeni beklenti oluşturuyor. Aşama aşama karşımıza çıkan bu cihaz, hem beklentilerimize net cevaplar veriyor hem de bizlere çözüm sunuyor.

Geçtiğimiz yıllarda ürettiği akıllı telefonlarla piyasanın önemli markalarından biri hâline gelen Çinli üretici OnePlus, yeni amiral gemisi serisi OnePlus 8’i kısa zaman içinde tanıtacak. Tabii bu süreçte gerçekleştirilecek lansman öncesinde telefon hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Daha önce OnePlus 8 Pro’nun resmi basın görselleri ortaya çıkmış ve bunları sizlerle haberimizde paylaşmıştık.

OnePlus 8 resmi basın görseli

Seriyi yakından tanımamızı sağlayan bu sızıntılara bugün bir yenisi daha eklendi. OnePlus 8’in tasarımını ortaya koyan resmi basın görselleri, ekran ve kamera kurulumu konusunda da ipuçları elde etmemizi sağladı. Görünüşe göre OnePlus 8, önümüzdeki süreçte adından söz ettirecek cihazlardan biri olacak.

Cihazın özelliklerine bakacak olursak şu şekilde:

 

  • Depolama alanı ve RAM konusunda potansiyel müşterilerine 2 seçenek sunacak olan OnePlus, 8 GB RAM / 256 GB depolamanın yanı sıra 12 GB RAM / 256 GB depolama yapılandırmalarıyla karşımıza çıkacak.
  • 48 MP + 16 MP + 2 MP şeklinde bir arka kamera kurulumuna yer verilen OnePlus 8’de ön kamera 16 MP çözünürlüğünde olacak.
  • Arka kameralardan 48 MP’lik ana kamerada OIS ve EIS destekleri bulunurken 16 MP’lik ikinci kamera ultra geniş açılı fotoğraflar çekmek için kullanılacak.

OnePlus 8 resmi basın görseli

İlişkili Yazılar