Final Fantasy VII Final Fragmanı Çok İlgi Gördü!

İnsanların oyun dünyasına dair güçlü ve beklentilerinin yüksek çözümlerini sunması adına herkes için daha farklı ve ayrıcalıklı bir seçenek sunuyoruz. Bu seçenekleri de kendi içinde bir yenilik oluşturarak kullanabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Final Fantasy VII Remake, 1997’de yayınlanan orijinal oyunu yeniden günümüze taşıyacak. Square Enix, yenilenen karakterlere, atmosfere ve savaş sahnelere daha yakından bakan final fragmanını yayınladı.

Herkes için, en azından oyun severler için önemli bir geçmişe sahip olan bu oyun, gerçekten ilgi çekici grafiklere sahip olarak geliştirilmiş. Final Fantasy VII Remake önümüzdeki hafta PlayStation 4 oyuncularıyla buluşacak. Geliştirici Square Enix, serinin yenilenen oyunu için uzun bir final fragmanı yayınladı. Yeni fragman, oyunun hikayesine ve yenilenen grafiklerine son bir bakış sunuyor.

Söz konusu fragman sayesinde herkes çok daha etkili ve yenilikçi bir çalışmaya dahil oluyor ve kişisel beklentilerin de tamamını karşınıza çıkarmaya tüm hızı ile devam ediyor. Aşama aşama yenilenen ve büyüyen bütün bu çalışmaları tek bir tıklama ile kullanabiliyor ve ön plana çıkarabiliyorsunuz.

Final Fantasy VII Remake’te dünyanın yaşam gücü, Shinra Electric Power Company’nin hakimiyetinde ve oyuncular Shinra’nın elit askeri gücünün eski üyesi ve artık bir paralı asker olan Cloud Strife karakteriyle Avalanche isimli direniş grubuna destek olacaklar.

İlişkili Yazılar