OnePlus 8’e En İyi Akıllı Telefon Ekranı Ödülü Verildi!

Pek çok kişinin hayran bir şekilde kullandığı OnePlus 8 telefonuna en iyi akıllı telefon ekranı ödülü verildi ve bu konuda da gerçekten etkin bir çalışma yapıldı. Söz konusu çalışmalar kişilerin de kendi içinde bir denge ve yenilik üretmesini sağlıyor. Akıllı telefon ekranlarını derecelendiren DisplayMate, önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen OnePlus 8 serisinin ekranına A+ verdi.

Aynı zamanda ‘En İyi Akıllı Telefon Ekranı Ödülü’ne de layık görülen amiral gemisi, Samsung’un AMOLED panellerini kullanıyor. Hong Kong merkezli akıllı telefon üreticisi OnePlus, yeni amiral gemisi serisi OnePlus 8’i 14 Nisan’da düzenleyeceği çevrimiçi etkinlikte duyuracak.

DisplayMate, lansmana sayılı günler kala OnePlus 8’in ekranına A+ derecesini verdiğini ve cihazın ‘En İyi Akıllı Telefon Ekranı Ödülü’nü kazandığını duyurdu.

DisplayMate üzerinde alınabilecek en yüksek puana layık görülen OnePlus 8, renk doğruluğu, görüntü kontrastı, ekran parlaklığı ve ekran yansıması dahil olmak üzere neredeyse tüm anahtar kategorilerde en yüksek puanı almayı başardı.

İlişkili Yazılar